09/12/2022
HomeTematy dniaSkatepark w przyszłym roku – zapowiada urząd miasta w Ozorkowie

Skatepark w przyszłym roku – zapowiada urząd miasta w Ozorkowie

skatepark w ozorkowie

Budowa skateparku to jedna z inwestycji, która znajdzie się w budżecie miasta na 2023 r. Skatepark ma powstać na miejskiej działce, przy ul. Lipowej w okolicy ronda Solidarności. Znajdzie się tam tor z przeszkodami do akrobacji na deskorolce, rolkach, a także mała architektura, jak ławeczki i kosze na śmieci.

– Młodzież oczekuje tego rodzaju miejsca aktywnego wypoczynku i rekreacji, dlatego podjąłem decyzję, by w przyszłorocznym budżecie znalazły się środki na realizację tego zadania – mówi burmistrz Jacek Socha. – Stosowane pismo z założeniami budżetu zostało już przesłane radnym.

W ramach rozbudowy bazy sportowo-rekreacyjnej burmistrz Jacek Socha planuje jeszcze m.in. rewitalizację terenu wokół zalewu miejskiego, budowę nowego miejskiego boiska do piłki nożnej i budowę hali sportowej przy SP nr 5.

– Bardzo mi zależy na tym, żeby w naszym mieście pojawiły się nowe obiekty służące mieszkańcom, w tym młodzieży – dodaje burmistrz. – Miasto realizuje inwestycje w wielu obszarach, m.in. w zakresie infrastruktury drogowej, jednak nie możemy zapominać o innych zadaniach, takich jak np. rozbudowa i modernizacja bazy sportowej i rekreacyjnej, gdzie aktywnie można spędzać czas.

Przypomnijmy, że w ciągu ostatnich lat zbudowano boiska do piłki nożnej przy wszystkich miejskich podstawówkach, powstały boiska wielofunkcyjne, wyremontowano sale gimnastyczne w szkołach oraz halę sportową CSiR „Wodnik”.

Śmiertelny wypadek
Znów drogo na stacj
Oceń ten artykuł:
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.