25/07/2024
HomeAktualnościChrapkę na fotel burmistrza Ozorkowa mają Iwona Adamczewska i Kamil Zdziarski. „Facebookowa kampania” trwa w najlepsze…

Chrapkę na fotel burmistrza Ozorkowa mają Iwona Adamczewska i Kamil Zdziarski. „Facebookowa kampania” trwa w najlepsze…

facebook

Facebook rządzi! Kandydaci o wszelkich swoich poczynaniach informują głównie na swoich profilach w mediach społecznościowych. Czego można się dowiedzieć na FB?

„Ozorków w naszych sercach” – takie jest hasło Koalicji Obywatelskiej zrzeszającej kandydatów do ozorkowskiego samorządu i rady powiatu. Iwona Adamczewska, sympatyzująca z ugrupowaniem, jest kandydatką na burmistrza Ozorkowa.

„Z dumą przedstawiam Wam naszą zgraną drużynę, gotową do działania w Radzie Miejskiej, Radzie Powiatu Zgierskiego oraz naszą kandydatkę na Burmistrza w Ozorkowie! To grupa pracowitych, doświadczonych i pełnych zapału jednostek, które mając na względzie dobro naszego miasta, złączeni wspólnym celem – jego rozwojem i pomyślnością.

Razem stanowimy zróżnicowaną, kompetentną i oddaną ekipę, gotową do pracy na rzecz dobra wspólnego. Jesteśmy przekonani, że nasze różnorodne doświadczenia, umiejętności i pasje pozwolą nam skutecznie reprezentować nasze miasto i realizować jego ambitne cele” – czytamy w wyborczym anonsie.

Na burmistrzowski fotel w Ozorkowie ma też chrapkę Kamil Zdziarski.

„Ozorków zasługuje na więcej” – przekonuje kandydat.

„Nasza drużyna w pełnym składzie.

Są wśród nas osoby doświadczone w pracy w Samorządzie, z których doświadczenia i wiedzy korzystają debiutujący kandydaci.

Chcemy zmian dla naszego miasta.

Jego dynamicznego, zaplanowanego rozwoju poprzez pozyskiwanie nowych inwestorów i pozyskiwanie środków zewnętrznych.

Chcemy działać dla większej integracji mieszkańców bo to oni są największa wartością.

Chcemy wykorzystać potencjał naszego miasta.

Chcemy wnieść naszą kreatywność i zapał ale również wiedzę i doświadczenie.

Liczymy na Wasze wsparcie.

Bo Ozorków zasługuje na więcej” – czytamy na profilu FB K. Zdziarskiego, który jest reprezentowany przez KWW Obywatelski Ruch Samorządowy.

Co myślicie o druż
45-lecie zespołu Ba
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.