26/05/2024
HomeTematy dniaKajaków może być więcej, będą jednak droższe…

Kajaków może być więcej, będą jednak droższe…

kajaki zalew

W tym sezonie to firma zewnętrzna będzie odpowiedzialna za wypożyczanie sprzętu wodnego przy zalewie miejskim w Ozorkowie. Mariusz Lewandowski, dyrektor CSiR „Wodnik”, twierdzi, że ta forma jest bardziej korzystna dla miejskiej jednostki sportowo – rekreacyjnej. Amatorzy takiego spędzania czasu wolnego muszą jednak liczyć się z podwyżką.

– Za wypożyczenie kajaka trzeba będzie zapłacić 40 zł na godzinę – informuje szef „Wodnika” M. Lewandowski. – Kajaków może być więcej w porównaniu z poprzednimi sezonami. Wszystko zależy od zainteresowania.

Skąd ta zmiana? Jak się dowiadujemy, CSiR nie zawsze dysponowało pracownikami do obsługi sprzętu wodnego przy zalewie. Firma zewnętrzna ma być lepszą opcją. Kajaków na pewno nie zabraknie, nie ma jednak co liczyć na wypożyczenie roweru wodnego.

– Rowerów wodnych nie będzie – dodaje dyrektor Lewandowski. – Oczywiście, na plaży będą do dyspozycji, tak jak do tej pory, leżaki za darmo. A dla najmłodszych zabawki wodne.

Plaża, przed sezonem, nie zostanie zasilona nowym piaskiem. Formalnie sezon nad zalewem rozpocznie się 24 czerwca i potrwa do końca sierpnia.

Nauczycielka pod lup
Atrakcje przy kości
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.