27/11/2022
HomeTylko u nasW sieci zawrzało po informacji o darmowym basenie dla uchodźców! „To już przesada” – piszą mieszkańcy

W sieci zawrzało po informacji o darmowym basenie dla uchodźców! „To już przesada” – piszą mieszkańcy

wodnik basen

W serwisie zamieściliśmy niedawno informację o decyzji władz miasta i dyrekcji CSiR „Wodnik” w Ozorkowie o możliwości darmowego korzystania z miejscowego basenu dla uchodźców z Ukrainy. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektórzy mieszkańcy krytykują decyzję. Twierdzą, że pomagać Ukraińcom trzeba, ale z umiarem.

Oto niektóre komentarze:

„Bez przesady. Ja rozumiem ich ból i cierpienie, ale jeśli teraz wszyscy będą szastać na lewo i prawo darmowymi basenami, 500 plus itd., to co z nami Polakami? Nam też się nie przelewa. Kto pomoże nam w płaceniu wyższych rachunków i nie tylko”.

Kolejny komentarz:

„Jest mi ich bardzo szkoda, płaczę razem z nimi, ale myślmy również o Polakach, którzy też mają bardzo ciężko. Przykładem np. są rodzice dzieci onkologicznych i nie tylko, którzy walczą o każdy dzień ich życia. I jeśli nie pomogą im fundacje lub dar ludzi dobrej woli, to kto. Im manna z nieba nie leci. Pomagajmy ludności ukraińskiej, ale z umiarem. Na tyle ile Polskę stać. Nie zapominając o rodzinach polskich”.

Podobnych opinii w internecie jest dużo.  

„Uchodźcy mają wszystko za friko. Można pomóż, ale wszystko w miarę rozsądku! To już za daleko idzie. Powinien być limit socjalu na dziecko, matkę , czy innego uciekiniera z Ukrainy, do kontrolowanego wykorzystania”.

„Szkoda, że dzieci nie mogą korzystać z basenu w ramach lekcji w-f”.

„Dla nich za darmo a dla nas pewnie podwyżka jak zawsze” – pisze kolejna mieszkanka.

A Wy co sądzicie o darmowym basenie dla uchodźców z Ukrainy?

Bezpłatny transport
Wycieczki do parku.
Oceń ten artykuł:
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.