27/11/2022
HomeTematy dniaTajne spotkanie przy „szkielecie”!

Tajne spotkanie przy „szkielecie”!

tajne spotkanie

Przy niedokończonym biurowcu Fassaden Glas Technik na Armii Krajowej doszło do biznesowych rozmów. W tym miejscu spotkali się przedsiębiorcy z Niemiec i Szwajcarii. Rozmawiano o przyszłości tzw. szkieletu. Biznesmeni byli wyraźnie zaskoczeni przyjazdem naszego reportera.

– To są rozmowy nie do prasy – powiedział nam jeden z biznesmenów. – Mogę jedynie powiedzieć, że rozmawiamy o dokończeniu tego budynku. Będziemy wdzięczni, jak pan uszanuje naszą prywatność. Być może niedługo będziemy mogli przekazać więcej informacji.

Szkielet przy Armii Krajowej straszy swoim wyglądem od lat. Jego zakupem byli ostatnio zainteresowani Chińczycy, którzy planowali w Ozorkowie uruchomić produkcję światłowodów.

– Bardzo bym się cieszył, gdyby z dzisiejszych rozmów biznesmenów coś wyszło – usłyszeliśmy od Mariusza Ostrowskiego, sekretarza miasta. – Przyznam, że to od Reportera dowiedziałem się o tym spotkaniu. Przedsiębiorcy nie informowali urzędu miasta.

Warto wspomnieć, że na terenie przy Armii Krajowej działa już kilka podmiotów. Wprawdzie w szkielet od lat nikt nie inwestuje, ale w pobliskich nieruchomościach interes się kręci. Działa na przykład zakład produkujący opakowania z tektury. Władze Ozorkowa nie ukrywają, że remont szkieletu i wystartowanie z nowym biznesem w tym miejscu, to byłaby dobra informacja dla miasta. Jak łatwo się domyślić, miasto zyskuje podatki. Mieszkańcy mogliby liczyć na nowe miejsca pracy.

„Mściciel” pod
Na Zachodniej już k
Oceń ten artykuł:
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.