27/11/2022
HomeTematy dniaSpójrzcie! Tak będzie wyglądała nowa „Stodoła”

Spójrzcie! Tak będzie wyglądała nowa „Stodoła”

nowa stodoła

Kilka dni temu ruszyły prace przygotowujące teren pod budowę nowego pawilonu PSS „Społem” przy ul. Starzyńskiego w Ozorkowie. A jak ma wyglądać nowy budynek? Spójrzcie na wizualizację. Będzie na pewno nowocześnie. Dzięki tej konstrukcji obiekt z pewnością cieszył się będzie dużym powodzeniem, tym bardziej, że w nowej „Stodole” będzie można odpocząć w kawiarni.

Agnieszka Derlecka, prezes „Społem” w Ozorkowie, mówi o inwestycji.

– Budynek będzie piętrowy, murowany, na parterze znajdzie się duży sklep PSS Społem i dwa lokale pod wynajem, natomiast na I piętrze galeria handlowa i kawiarnia – informuje A. Derlecka. –

Galeria handlowa będzie się składać z ok. 20 stoisk o lekkiej zabudowie, które będzie można np. łączyć w większe lub dzielić na mniejsze stoiska. W nowym obiekcie, poza klatką schodową, do dyspozycji klientów będzie też winda.

– Pierwsze prace, to przygotowanie terenu. Równanie, odchwaszczenie, umacnianie. Myślę, że przy sprzyjających warunkach atmosferycznych uda się jeszcze w tym roku postawić fundament – dodaje szefowa PSS „Społem”.

Zakończenie budowy budynku planowane jest w drugiej połowie przyszłego roku.

Kilka dni temu ruszyły prace przygotowujące teren pod budowę nowego pawilonu PSS „Społem” przy ul. Starzyńskiego w Ozorkowie
Tagi postu:
Udostępnij:
Oceń ten artykuł:
Brak komentarzy

Zostaw komentarz