09/12/2022
HomeWarto przeczytaćDzień Dziecka w Ozorkowie

Dzień Dziecka w Ozorkowie

dzień dziecka

Przygotowano wiele atrakcji dla najmłodszych.

29 maja w godzinach 10.00 – 14.00 na terenie przy Szkole Podstawowej nr 2, ul. Lotnicza 1, odbędzie się Turniej Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Jacka Sochy; przy tej okazji przygotowano też atrakcje dla dzieci, m.in.: bezpłatne dmuchańce, lody, hot-dogi

31 maja w godzinach 10.00 – 13.00 Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę i Urząd Miejski w Ozorkowie zapraszają dzieci na wspólne rysowanie laurki i Festiwal Rękodzielniczy na placu Jana Pawła II. Patronat nad imprezą objął burmistrz Jacek Socha, który zaprasza dzieci na:

bezpłatne lody, popcorn, watę cukrową, dmuchaną zjeżdżalnię

4 czerwca w godzinach 14.00-19.00 na terenie przy Szkole Podstawowej nr 2 odbędzie się Piknik Rodzinny, organizowany przez rodziców uczniów SP2 i pracowników placówki. Na najmłodszych czeka wiele atrakcji, m.in. występy muzyczne i taneczne, alpaki, fotobudka, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, licytacje, stanowiska z grillem, ciastami i sałatkami i wiele innych. Środki finansowe pozyskane z organizacji pikniku, zostaną przeznaczone na potrzeby uczniów SP2 i specjalne wsparcie dla absolwentów szkoły: ciężko chorych Wiktorii Kubiak i Adama Puchały.

Udostępnij:
Znaki wstydu! Czy na
Na Zachodniej już k
Oceń ten artykuł:
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.