23/02/2024
HomeTematy dniaW Ozorkowie WOŚP już 14 stycznia!

W Ozorkowie WOŚP już 14 stycznia!

wośp ozorków

31 finał WOŚP w Ozorkowie zaczyna się już 14 stycznia koncertem Dorośli – Dzieciom. Dochód ze sprzedaży biletów, ciast itp. w całości zasili konto WOŚP. Kolejne imprezy w ramach WOŚP odbędą się w Ozorkowie w dniu finału, 29 stycznia.

Finał WOŚP w Ozorkowie

Sztab Orkiestry

Siedzibą Sztabu WOŚP w Ozorkowie jest, jak co roku, Młodzieżowy Dom Kultury im. Małego Księcia w Ozorkowie, ul. Listopadowa 6b.

Pieniądze są zbierane przez eSkarbony, a także jak co roku w dniu finału przez wolontariuszy na terenie miasta Ozorkowa, gminy Ozorków i Parzęczew.

Tegoroczna zbiórka jest już prowadzona za pośrednictwem eSkarbony MDK i eSkarbon poszczególnych wolontariuszy https://eskarbonka.wosp.org.pl/pkex1j

Kontakt do sztabu: tel. 42 718 93 53, e-mail.: mdkozorkow@poczta.onet.pl

14 stycznia – Koncert „Dorośli Dzieciom”

14 stycznia, w sobotę, po raz ósmy instruktorzy, nauczyciele, animatorzy, młodzież i dorośli społecznie zaangażowani serdecznie zapraszają mieszkańców miasta na Koncert „Dorośli Dzieciom” w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod tytułem „My znowu na fali”, który odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury, ul. Wyszyńskiego 43 a. Organizatorem jest Przedszkole Miejskie nr 4.

I TURA – 14.30, II TURA – 17.00. Ilość miejsc ograniczona

29 stycznia – Koncert podczas Finału Orkiestry

29 stycznia, w niedzielę, o godz. 17.00 rozpocznie się koncert w hali sportowej przy ul. Traugutta 2 organizowany przez MDK i burmistrza Jacka Sochę. Wystąpią zespoły z MDK, MOK, Przedszkola Miejskiego nr 4, OzoDance, Szkoła Gimnastyki Artystycznej „Pasja”, podopieczni Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę. Podczas koncertu odbywać się będą licytacje gadżetów WOŚP, a na zakończenie, o godz. 20.00 „Światełko do nieba”.

Tego dnia od rana na ulicach miasta będzie można spotkać wolontariuszy z puszkami Orkiestry.

29 stycznia – wspólny bieg i morsowanie nad zalewem

Morsy Ozo – Klub Sportowy Grucha i Małgorzata Wasiak organizują, jak co roku, wspólny bieg i wspólne morsowanie nad zalewem miejskim, ul. Wiejska.

10.00 – bieg wokół zalewu na dystansie 5 km z kijkami, wózkami, psami.

12.00 – morsowanie

Dodatkowo: gorąca zupa, domowe ciasta, tatuaże dla dzieci – za datek do puszki.

Armagedon w przychod
Uczniowie pytali bur