24/02/2024
HomeTematy dniaKolejny ruch „Społem”. Start jeszcze przed świętami?

Kolejny ruch „Społem”. Start jeszcze przed świętami?

społem ozorków

Niedawno pisaliśmy o inwestycji PSS „Społem” w Ozorkowie przy ul. Starzyńskiego. W pomieszczeniach po Media Expert spółdzielnia sprzedaje sprzęt AGD. Dużym echem odbiła się też w mieście informacja o rozpoczęciu robót na terenie po spalonej „Stodole”. Teraz z kolei trwają przygotowania do otwarcia kolejnego punktu.

O „Społem” jest w mieście głośno. Spółdzielnia podźwignęła się po pożarze pawilonu i – jak zresztą zapowiadała prezes Agnieszka Derlecka – w Ozorkowie powstanie nowa „Stodoła”.

Prace związane z przygotowaniem terenu już się rozpoczęły. Doskonale przyjął się też punkt z AGD. To nowość, bowiem PSS „Społem” kojarzona była do tej pory jedynie z produktami spożywczymi. To nie koniec inwestycji.

Kilka dni temu w pomieszczeniach po „Delikatesach Centrum” rozpoczął się remont. Wiadomo, że najemcą będzie „Społem”. Prezes PSS – jak na razie – unika konkretnych rozmów związanych z inwestycją. Potwierdza jednak, że w tym budynku „Społem” prowadzić będzie działalność.

Kiedy otwarcie sklepu? Już całkiem niedługo. Jak udało nam się dowiedzieć, start zaplanowany został przed świętami Bożego Narodzenia.