23/02/2024
HomeAktualnościJasełka dla Czarusia

Jasełka dla Czarusia

jasełka dla czarusia

27.883,40 zł i 50 eurocentów zebrano podczas Jasełek dla Czarusia, które odbyły się 14 stycznia w kościele NMP KP pod hasłem „Dzielmy się chlebem miłości…”.

Cezary Sobczak to dwuletni chłopiec, mieszkaniec Ozorkowa, który każdego dnia walczy o zdrowie i życie. Jego wrogiem jest jeden z najcięższych nowotworów – Neuroblastoma IV stopnia. Jasełka dla Czarusia zorganizowano w celu pozyskania wsparcia finansowego na leczenie i rehabilitację chłopca, ale także w celu wsparcia duchowego najbliższych Małego – Wielkiego Wojownika.

Podczas Jasełek wystąpili uczniowie klasy IIIa, Va i V c, rodzice i nauczyciele SP2, Kapela Folklorystyczna „Ozorkowianie” oraz chór szkolny. Wszyscy obecni mogli skorzystać z bufetu oferującego kawę, herbatę i ciasto. Organizatorami tego charytatywnego spotkania byli Małgorzata Syncerek – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 i proboszcz parafii NMP ks. Jerzy Petera. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy otworzyli serca i z wielkim zaangażowaniem włączyli się w przygotowanie, wspieranie i przeprowadzenie tej inicjatywy – Rodzicom, Uczniom, Gronu Pedagogicznemu, Społecznikom i Wszystkim Darczyńcom.

Środki pozyskane w ramach Jasełek – 23.509, 14 zł i ofiara z Mszy Świętej odprawionej w intencji zdrowia Czarusia – 4.374.26 zł zostaną przekazane na konto zbiórki Czarka Sobczaka https://www.siepomaga.pl/cezary-sobczak…

Kino w Ozorkowie? O
Spotkanie świątecz