23/02/2024
HomeTematy dniaDziało się na stacji w Ozorkowie! Tankowali w 1000 l zbiorniki!

Działo się na stacji w Ozorkowie! Tankowali w 1000 l zbiorniki!

stacja ozorków

W ostatni dzień promocji na stację przy Zgierskiej w Ozorkowie przyjechało zatankować wielu kierowców. Niektórzy zaopatrzyli się nawet w potężne zbiorniki, aby zrobić zapasy paliwa w atrakcyjnej cenie. Do redakcji zmotoryzowani mieszkańcy przysyłali zdjęcia. Nerwów nie brakowało, bowiem swoje trzeba było odstać, aby zatankować.

– Czekałem dobre pół godziny, by móc zatankować paliwo – napisał do nas jeden z kierowców, zaskoczony tym, że niektórzy tankowali paliwo w potężne zbiorniki.

Warto przypomnieć, że tegoroczną akcję promocyjną, podobnie jak w ubiegłym roku zapoczątkował Orlen. W ślad za nim, ku uciesze kierowców, poszła większość konkurencyjnych stacji. W niektórych przypadkach promocje były naprawdę atrakcyjne – można było zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt groszy na litrze.

Podczas wakacji można było tankować na Orlenie o 30 gr/l, a posiadając Kartę Dużej Rodziny nawet o 45 gr/l taniej.

Niestety wszystko, co dobre, kiedyś się kończy.

Od 1 września kierowcy są skazani na ceny z pylonów.

Oprócz Orlenu, również uczestnicy programu Payback na stacjach BP mogli liczyć w ramach akcji „Wakacyjne rabaty od bp” na obniżki do 30 gr na litrze.

Na identyczne rabaty mogli liczyć klienci Shella i Amic Energy. MOL natomiast podbił stawkę aż do 45 groszy dla specjalnych kuponów przy zakupie paliw premium EVO Plus. Wszyscy ci operatorzy zapowiedzieli koniec promocji na dzień 31 sierpnia.

Teren przy Łęczyck
Wjechał w przeszklo