23/02/2024
HomeTematy dnia75 lat MKS „Bzura” Ozorków

75 lat MKS „Bzura” Ozorków

mks bzura

Miejski Klub Sportowy „Bzura” Ozorków świętuje 75 lat swojej działalności.

W piątek 12 stycznia o godzinie 16:30 odbędzie się w hali CSiR „Wodnik” w Ozorkowie uroczystość integrująca pokolenia sportowców związanych z klubem. Zaplanowano pokazowy mecz międzypokoleniowy, w którym wystąpią byłe gwiazdy MKS „Bzura” i modzi zawodnicy obecnie trenujący w klubie. Będzie okazja do opowiedzenia o historii i aktualnej sytuacji klubu. Klub zaprosił władze samorządowe z burmistrzem Jackiem Sochą, gdyż miasto Ozorków jest najważniejszym podmiotem finansującym klub. Będą też przedstawiciele firm sponsorujących siatkówkę oraz kibice, którzy zawsze wspierają sportowców.

Warto wspomnieć, że MKS Bzura bierze udział w rozgrywkach III ligi piłki siatkowej i jest liderem grupy 1 w województwie łódzkim, posiada dobrą drużynę juniorów walczącą o finał wojewódzki oraz grupy kadetów, młodzików i minisiatkówki. Klub zawsze opierał się o swoich wychowanków i słynie w Polsce z dobrego systemu szkolenia dzieci i młodzieży.

– Wśród wychowanków „Bzury” jest spora grupa dobrych siatkarzy, którzy zasilają kluby PLS. W tym Mateusz Nowak – zawodnik Skry Bełchatów, który w grudniu zaprosił najmłodszych zawodników „Bzury” na mecz Plus Ligi. Zapraszamy kibiców do uczestnictwa w tym święcie piłki siatkowej organizowanym przez MKS „Bzura” Ozorków – mówi Dariusz Szpakowski, prezes GS w Ozorkowie.

Ozorkowskie morsy pr
Budżet, to ponad 10