23/09/2023
HomeGaleriaZakończenie roku szkolnego w ozorkowskich podstawówkach

Zakończenie roku szkolnego w ozorkowskich podstawówkach

zakończenie roku

Zakończenie roku szkolnego klas ósmych w Szkole Podstawowej nr 2

Piotr Kurpiński otrzymał Nagrodę Burmistrza Miasta Ozorkowa Jacka Sochy dla najlepszego ucznia w Szkole Podstawowej nr 2. Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego klas ósmych nagrody za osiągnięcie najlepszych wyników w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2021/2022, a także w latach poprzednich otrzymali również: Julia Osowska, Mikołaj Głowacki, Nikola Urysiak, Maria Chylińska, Marta Nowak, Matylda Wasiak i Maria Danecka. Wręczono także świadectwa i nagrody uczniom wyróżniającym się w nauce, sporcie i działaniach artystycznych.

Zakończenie roku szkolnego klas ósmych w Szkole Podstawowej nr 5

Podczas uroczystości wręczono nagrody dla uczniów za najlepsze wyniki w nauce oraz za osiągnięcia w nauce, sporcie i działaniach artystycznych. Najlepsi uczniowie z SP5 w roku szkolnym 2021/2022 to: Zofia Krasuska, Aleksandra Brudzińska, Mateusz Zakrzewski, Martyna Wichlińska, Maria Walczak, Mateusz Kaźmierczak, Maja Pielesiak.

Uroczystość była też okazją do pożegnania wicedyrektor Bogdany Gajderowicz, która po 40 latach pracy, z czego 38 w SP5, kończy aktywność zawodową.

Kolejna odsłona gł
Noc Świętojańska