09/12/2022
HomeGaleriaTargi Edukacyjne dla ósmoklasistów

Targi Edukacyjne dla ósmoklasistów

targi edukacyjne

Jaką szkołę wybrać po podstawówce? Zawodową, ogólnokształcącą, a może mundurową? W podjęciu takiej decyzji pomogły uczniom ósmych klas Targi Edukacyjne, które odbyły się 22 kwietnia w hali sportowej w Ozorkowie.

Swoją ofertę edukacyjną przedstawiły szkoły średnie z naszego miasta, a także z Łodzi, Zgierza, Łęczycy i Piątku. Wydarzenie zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Jana Pawła II w Ozorkowie, a patronat nad nim objął m.in. burmistrz Jacek Socha. Na targach pojawili się uczniowie ósmych klas z SP2, SP4 i SP5 z Ozorkowa, a także ze szkół podstawowych w Modlnej, Solcy Wielkiej, Parzęczewa i Chociszewie.

Po uroczystym otwarciu targów przez burmistrza Jacka Sochę i organizatora – dyrektor SP2 Małgorzatę Syncerek, ósmoklasiści na poszczególnych stoiskach mogli zapoznać się z ofertą szkół, takich jak: I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ozorkowie, Zespół Szkół Zawodowych w Ozorkowie, Zespół Szkół nr 1 im. Jakuba Stefana Cezaka w Zgierzu, Samorządowe Liceum Ogólnokształcące w Zgierzu, Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II, Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy, Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Łęczycy, Zespół Szkół Rzemiosła im. Jana Kilińskiego w Łodzi, Mundurowe Liceum Ogólnokształcące w Łodzi, Zespół Szkół Mechanizacji Rolnictwa im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Piątku.

Kiedy zacznie dział
Kiedy przywrócony z
Oceń ten artykuł:
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.