09/12/2022
HomeTylko u nasPo Media Expert będzie Społem. Co dalej z nową „Stodołą”?

Po Media Expert będzie Społem. Co dalej z nową „Stodołą”?

społem po media expert

W opuszczonym pomieszczeniu wynajmowanym jeszcze niedawno przez Media Expert przy Starzyńskiego w Ozorkowie swoją działalność rozpocznie PSS „Społem”. Czy to oznacza, że spółdzielnia spożywców zrezygnowała z planów budowy nowego pawilonu w miejscu spalonej, popularnej „Stodoły”?

Wiele mówi się o planach „Społem” związanych z budową nowej „Stodoły”. Jednak ostatnio, po zmianach na Starzyńskiego, niektórzy mieszkańcy zastanawiają się, czy pawilon PSS obok targowiska zostanie wybudowany.

– Słyszałam, że już niedługo po Media Expert będzie na Starzyńskiego „Społem”. Jak się wprowadzą, to podobno nie będą już budować nowej „Stodoły. Pomieszczenie po Media jest spore, wystarczy na handel. Jestem ciekawa, czy rzeczywiście w Ozorkowie nie będzie nowego pawilonu przy targowisku miejskim – zachodzi w głowę jedna z mieszkanek.

Skontaktowaliśmy się z Agnieszką Derlecką, prezes PSS „Społem” w Ozorkowie.

– Potwierdzam, że wprowadzamy się do budynku po Media Expert. Będziemy tam prowadzić działalność polegającą na sprzedaży małego AGD. Być może dla niektórych mieszkańców, zwłaszcza tych młodszych, taka nasza oferta jest zaskakująca. Bo przecież spółdzielnia „Społem” jest kojarzona z art. spożywczymi. Jednak kilkadziesiąt lat temu w Ozorkowie mieliśmy taką ofertę. Teraz wracamy do korzeni i mam nadzieję, że klienci nas nie zawiodą – mówi z uśmiechem A. Derlecka.

Prezes „Społem” zapewnia, że nie ma planów rezygnacji z budowy nowego pawilonu przy miejskim targowisku, w miejscu spalonej „Stodoły”. Co więcej, budowa ma ruszyć już niedługo…

– Kilka dni temu otrzymaliśmy pozwolenie na budowę. Myślę, że pierwszy szpadel zostanie wkopany jeszcze w tym miesiącu – usłyszeliśmy.

Jak się dowiedzieliśmy, w tym roku zrobione mają być fundamenty nowej „Stodoły”.

Kontrowersyjny Ozork
Bąbelkowy biznes w
Oceń ten artykuł:
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.