09/12/2022
HomeTematy dniaMieszkańcy robią zdjęcia a potem wrzucają do netu i krytykują!

Mieszkańcy robią zdjęcia a potem wrzucają do netu i krytykują!

auto na trawniku

W mieście przybywa inwestycji na osiedlach. Co z tego, gdy niektórzy kierowcy nie patrzą na niedawno położone krawężniki, płyty chodnikowe, czy też wysianą trawę. Na problem zaparkowanych – gdzie się da – samochodów zwracają uwagę mieszkańcy.

Niedawno, w internecie opublikowane zostało zdjęcie auta, którego kierowca zaparkował w miejscu wysianym pod trawnik. Takich zdjęć w necie jest dużo. Mieszkańcy krytykują kierowców, którzy nie zwracają uwagi na to, gdzie parkują.

„Gratuluję umiejętności parkowania. Niedawno remontowany krawężnik, nowa ziemia i świeżo wysypana trawa. Oczywiście pozostali mieszkańcy mogą zapomnieć o trawniku, bo jaśnie właściciel musi zaparkować blisko bloku kosztem miejsc zielonych” – pisze internauta z Ozorkowa.

Inny mieszkaniec dodaje:

„Na takich kierowców pomoże tylko stawianie ciężkich gazonów na środku trawników”.

Kolejny ozorkowianin pisze:

„Gdyby to była jego działeczka z świeżo posianą trawką i ktoś inny poczyniłby taki błąd… pewnie od razu światopogląd by mu się nieco na ten temat zmienił. Generalnie jak to na świecie… mamy to na co pozwalamy… i sobie i innym. Smutne, że tak było, jest i najprawdopodobniej będzie”.

Udostępnij:
Pomoc dla uchodźcó
Uwaga na utrudnienia
Oceń ten artykuł:
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.