27/11/2022
HomeTylko u nasKontrowersyjny Ozorków

Kontrowersyjny Ozorków

napis ozorków

Na pl. Jana Pała II nie ma już dużej instalacji z napisem Ozorków, która została ustawiona w okresie świąt Bożego Narodzenia. Przez prawie rok stała w narożnym miejscu placu. Niektórzy mieszkańcy chwalili pomysł, ale okazuje się, że nie brakowało też osób krytykujących instalację reklamującą miasto.

– To prawda – potwierdza burmistrz Jacek Socha. – W sprawie napisu Ozorków z motywem świątecznym trafiło do mnie sporo negatywnych uwag. Instalacja nie podobała się wielu mieszkańcom. Choć oczywiście wiem, że ma też sporą grupę zwolenników. Zdecydowaliśmy się zdemontować napis Ozorków z placu.

Czy reklama miasta ponownie zostanie ustawiona na placu, pomimo krytycznych uwag? Okazuje się, że tak. Jednak na wiosnę władze Ozorkowa szykują nową instalację.

– W okresie świąt Bożego Narodzenia ta sama instalacja stanie ponownie na placu. Później mamy w planach zastąpienie instalacji inną konstrukcją. Nie chciałbym na razie zdradzać zbyt wielu szczegółów. Mogę jedynie powiedzieć, że nowa instalacja nie będzie już tak jednoznacznie kojarzyć się ze świętami. Napis Ozorków najprawdopodobniej będzie ustawiony w środku dużego serca – usłyszeliśmy od włodarza miasta.

Oceń ten artykuł:
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.