23/09/2023
HomeTematy dniaHulajnogą po Ozorkowie!

Hulajnogą po Ozorkowie!

hulajnogą po ozorkowie

To dopiero gratka dla amatorów takiej jazdy. Od kilku dni po mieście można śmigać hulajnogą Quick – jedyną taką w województwie łódzkim. Chętnych nie brakuje, zarówno wśród młodych, jak i starszych mieszkańców.

– Ostatnio widziałem seniora, który korzystał z tej hulajnogi. Tak więc wcale nie jest tak, że taka frajda zarezerwowana jest wyłącznie dla młodzieży – mówi z uśmiechem Volodymyr Stasyuk, pomysłodawca sprowadzenia do Ozorkowa kilkudziesięciu hulajnóg znad morza.

Jak można wypożyczyć hulajnogę? To proste. Kod jest na kierownicy i wystarczy za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym wczytać kod. Później należy jedynie zdecydować się, jak długo chcemy z hulajnogi korzystać. Miesięczny abonament to prawie 200 zł.

Hulajnogi cieszą się powodzeniem. Choć to jeszcze nowość, to coraz większą liczbę użytkowników hulajnóg można ujrzeć w mieście.

– Hulajnogą można jechać prawie 30 kilometrów na godzinę. Na jednym ładowaniu z hulajnogi można korzystać przez cały dzień. Cieszę się, że hulajnogi przypadły mieszkańcom do gustu. Mam tylko jedną prośbę. Chodzi o dbanie o ten sprzęt. Niestety, z tym jest różnie. Już musiałem wyciągać hulajnogi z krzaków lub jechać po pozostawione na wałach rzeki – dodaje pan Volodymyr.

Niecodzienna sytuacj
Trzy auta zderzyły