27/11/2022
HomeWarto przeczytaćFatalnie to wygląda! Mieszkańcy są zaskoczeni tym widokiem

Fatalnie to wygląda! Mieszkańcy są zaskoczeni tym widokiem

śmieci w centrum

Nie tak powinno wyglądać centrum miasta. Ozorkowianie kręcą głowami. Sam widok spalonych kamienic na pewno nie jest wizytówką Ozorkowa. Obok piętrzą się worki z odpadami, a na chodniku zerwana papa i pozostałości po rynnach. Nikt tego nie sprząta.

– To mi przypomina slumsy – nie kryje zdenerwowania ozorkowianka, która skontaktowała się z „Reporterem”. – Dlaczego te wszystkie śmieci nie zostały posprzątane? Oczywiście współczuję właścicielom tych posesji, które strawił ogień, ale powinni zadbać i uporządkować to miejsce. Przy kamienicy pełno worków z odpadami, na chodniku jakieś rynny i papa. Wygląda to okropnie.

Następna mieszkanka zwraca uwagę na otwartą bramę przez którą każdy może wejść na teren za kamienicami.

– Widziałam, że dzieci wchodzą na to podwórko. Kamienica grozi zawalaniem i to nie jest plac do zabawy. Może dojść do tragedii – usłyszeliśmy.

O uwagach mieszkańców rozmawialiśmy z burmistrzem.

– Nie ulega wątpliwości, że o porządek i zabezpieczenie tego miejsca powinni zadbać właściciele kamienic – mówi burmistrz Jacek Socha. – Jeśli jednak śmieci składowane są przy tych budynkach, a na chodnikach też zalegają jakieś odpady, to zwrócę na ten problem uwagę służbom komunalnym.

Udostępnij:
- Kochamy takie życ
Więcej autobusów w
Oceń ten artykuł:
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.