09/12/2022
HomeTematy dniaDuży problem z fontanną. Czy będzie działać na wiosnę?

Duży problem z fontanną. Czy będzie działać na wiosnę?

fontanna

Na placu Jana Pawła II w Ozorkowie fontanna nie została jeszcze naprawiona. Niestety, wciąż nie wiadomo, kiedy definitywnie zakończy się jej naprawa. Czy w okresie wiosennym z fontanny wytryśnie woda?

Ostatnio na płycie fontanny przybyło ostrzegawczych słupków. Wszystko po to, aby przechodnie nie chodzili po płycie fontanny, która mogłaby z tego powodu jeszcze bardziej ucierpieć.

Jakie są powody tego, że nie zakończył się jeszcze remont fontanny?

Przypomnijmy, że na płytę fontanny wjechał samochodem dostawczym na początku września ub. roku jeden z podwykonawców organizatora Pikniku Rodzinnego. Płyta została w miarę szybko naprawiona, problemem jest oświetlenie.

„Uszkodzone płyty granitowe oraz urządzenia wspomagające działanie fontanny zostały już naprawione. Do naprawy pozostało jeszcze podświetlenie fontanny; problemem jest pozyskanie części tego samego typu, gdyż producent takich już nie produkuje. Ze względu na powyższy problem z dostępnością materiałów nie znamy jeszcze kosztów naprawy tych elementów” – informuje ozorkowski magistrat.

O wymianę oświetlenia fontanny od ponad pół roku stara się producent z Krakowa. Czy fontanna będzie w tym sezonie uruchomiona?

„Uszkodzenie oświetlenia nie ma wpływu na uruchomienie fontanny, które planowane jest w kwietniu” – zapewniają w magistracie.

Udostępnij:
Wiaty do likwidacji?
Samorząd tworzy reg
Oceń ten artykuł:
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.