27/11/2022
HomeTematy dniaBurmistrz zaprasza nastolatka do urzędu! Powód, to dewastacja w parku miejskim

Burmistrz zaprasza nastolatka do urzędu! Powód, to dewastacja w parku miejskim

tablica w parku

„Zapraszamy młodego człowieka, który wczoraj (10.05) o godz. 15.45 dokonał dewastacji tablicy informacyjnej oraz kostki brukowej na terenie Parku Miejskiego. Prosimy o przybycie razem z rodzicami do Urzędu Miejskiego w Ozorkowie. Celem spotkania będzie ustalenie czasu i sposobu usunięcia szkód. Termin dobrowolnego zgłoszenia się do Urzędu upływa w piątek, o godzinie 15. Posiadamy nagranie z monitoringu, które dokładnie przedstawia przebieg zdarzenia oraz twarz sprawcy. W przypadku nie skorzystania z naszego zaproszenia, sprawa zostanie przekazana Policji” – napisał włodarz Ozorkowa na swoim facebookowym profilu.

Zadzwoniliśmy do burmistrza.

– Liczę, że ten młody człowiek zjawi się w magistracie. Nie był sam w parku, ale tylko jemu przyszedł do głowy pomysł z mazaniem po tablicy informacyjnej. Oblana farbą została też parkowa alejka – usłyszeliśmy.

Niejednokrotnie opisywaliśmy dewastacje w parku miejskim. Niszczone są nie tylko tablice, ale też ławki. Bohomazy można ujrzeć na stolikach do gry w warcaby. Uszkadzane są również drewniane siedziska.

Mieszkańcy informowali także o niszczeniu plenerowej siłowni.

W mieście zatrzyman
Kiedy ruszy spółdz
Oceń ten artykuł:
Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.